x
+48 733 817 708 PN-PT 09:00-16:00
sklep@zielarniaklasztorna.pl odpowiedź w 24h
konto
koszyk

Owoce suszone

Chcą Państwo wyeliminować ze swojej diety produkty pełne konserwantów i zapomnieć o niezdrowych nawykach żywieniowych? W naszym internetowym sklepie ze zdrową żywnością znaleźć można szeroki wybór bakalii. Owoce suszone to takie, z których woda została usunięta w sposób naturalny, czyli poprzez suszenie na słońcu. W takim procesie bakalie zachowują jednak swoje właściwości zdrowotne, będąc źródłem wielu ważnych składników odżywczych. Tego rodzaju produkty cieszą się dużą popularnością wśród miłośników zdrowej żywności, ale nie tylko.

Na ZielarniaKlasztorna.pl dostępne są m.in. rodzynki sułtańskie, śliwki, daktyle, figi i żurawina. Można dodać je do owsianki, ciast lub potraktować jako przekąskę samą w sobie. To zdrowa alternatywa dla tłustych chipsów, paluszków czy popcornu, bogata w błonnik pokarmowy, witaminy oraz związki o charakterze przeciwutleniaczy. Suszone owoce, spożywane regularne i w odpowiedniej ilości, regulują pracę jelit, obniżają poziom cukru i cholesterolu. 

Owoce suszone z dostawą do domu

Nasz internetowy sklep z bakaliami oferuje wygodne zakupy z dostawą do domu. Owoce suszone mogą Państwo nabyć w wydajnych opakowaniach – półkilogramowych lub kilogramowych. Zapewniamy dostawę zamówień we wskazane miejsce. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiednich produktów. Gwarantujemy duży wybór naturalnych, ekologicznych artykułów spożywczych w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z pełną ofertą ZielarniaKlasztorna.pl – miejsca pełnego zdrowia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10