x
+48 733 817 708 PN-PT 09:00-16:00
sklep@zielarniaklasztorna.pl odpowiedź w 24h
konto
koszyk

Suplementy na energię

Znajdujące się w naszym sklepie suplementy na energię zawierają naturalne składniki, które mogą wspomagać funkcjonowanie organizmu. Często stosują je osoby, które na co dzień doświadczają spadków energii i chęci do działania, ale także intensywnie uprawiające sport. Przewlekłe znużenie może być spowodowane m.in. brakiem snu, stresem, ale także współtowarzyszącymi chorobami. W takiej sytuacji organizm może mieć zwiększone potrzeby energetyczne, które zawsze należy zaspokoić poprzez stosowanie odpowiedniej diety.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Naturalne suplementy na poprawę energii

W składzie produktów zawarto wyciągi z żeń-szenia czy guarany, dzięki czemu znaleźć w nich można substancje takie, jak kofeina, witaminy z grupy B, kwas foliowy oraz magnez. Do tego są pozbawione wszelkiego rodzaju wypełniaczy, antyzbrylaczy, absorbentów czy substancji wiążących. Zielarnia Klasztorna prezentuje na stronie produkty tego typu, które dostępne są bez recepty.

Warto pamiętać, że naturalne suplementy zwiększające poziom energii powinny być wyłączenie uzupełnieniem diety i zdrowego trybu życia. Wraz z ich stosowaniem zaleca się także regularne ćwiczenia poprawiające wydolność układu naczyniowo-sercowego oraz skomponowanie zbilansowanego jadłospisu.