Zdrowa żywność

W Zielarni Klasztornej znajdą Państwo wiele naturalnych produktów, takich jak przyprawy, zioła czy artykuły spożywcze. Nasz sklep ze zdrową żywnością wyposażyliśmy w preparaty, które są źródłem niezbędnych wartości odżywczych, witamin i minerałów. Nie zawierają one sztucznych dodatków, zbędnych barwników czy chemicznych polepszaczy. Szczególną jakością wyróżnia się zdrowa żywność VIVIO. Starannie wyselekcjonowane składniki dają Państwu pewność, że dzięki tym produktom można zmienić jadłospis na zdrowszy, co pozwala wyeliminować wiele problemów z układem pokarmowym, złym samopoczuciem i brakiem energii.

Wyświetlanie 1–12 z 66 wyników

Jak ważna jest zdrowa żywność?

Znaczna liczba chorób cywilizacyjnych wynika z nieprawidłowej diety. Powodowany przez nie niedobór witamin i minerałów zwiększa ryzyko zachorowań na miażdżycę, cukrzycę bądź awitaminozę. Aby zmniejszyć ryzyko pojawienia się tych schorzeń, warto na co dzień wprowadzać zmiany w nawykach żywieniowych, np. poprzez wybieranie zdrowej żywności VIVIO.

Dzięki produktom z naszego sklepu o wiele łatwiejsze stanie się utrzymanie prawidłowej wagi. Naturalne i ekologiczne artykuły bez nadmiernej zawartości cukrów i tłuszczy zapewniają organizmowi wszystko, czego potrzebuje, do prawidłowego funkcjonowania.

Szczególnie ważne są zwłaszcza te witaminy i minerały, o które wcale nie jest tak łatwo w codziennej diecie, takie jak witamina D, potas lub selen. Zdrowa żywność VIVIO pozwoli Państwu uzupełnić jadłospis o produkty zawierające te składniki.

Naturalne artykuły spożywcze z naszego sklepu niwelują problemy z układem pokarmowym. Łatwe do strawienia komponenty nie wywołują wzdęć, zgagi i uczucia ciężkości. W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się zarówno zioła, które można zaparzyć na dolegliwości gastryczne, jak również pełnowartościowe produkty, które warto włączyć do codziennej diety. Ich zaletą jest fakt, że zostały wyhodowane ekologicznymi metodami, przez co nie będą obciążać żołądka.

Zdrowa żywność VIVIO to także przekąski, jakimi można zastąpić dostępne w sklepach łakocie pełne tłuszczów i cukrów. Dostępne są chipsy bananowe, kokosowe lub jabłkowe. Są one nie tylko smaczne, ale także pełne minerałów i witamin, takich jak potas, błonnik czy witamina C.

Sklep ze zdrową żywnością

Wybranie dobrych jakościowo produktów z naszego sklepu to świetny krok, by zmienić swoje nawyki żywieniowe i w końcu osiągnąć upragnioną sylwetkę oraz zminimalizować ryzyko pojawienia się chorób cywilizacyjnych związanych z otyłością i problemami z układem krążenia. Połączona z częstą aktywnością fizyczną zdrowa żywność VIVIO na pewno pozytywnie wpłynie na Państwa samopoczucie.