Suplementy na stawy i kości

Stanowiący podporę dla całego ciała układ kostno-stawowy stanowi skomplikowany mechanizm o złożonej budowie. By wesprzeć jego pracę, możecie Państwo sięgnąć po naturalne suplementy na stawy i kości, które udostępnia internetowy sklep zielarski Zielarnia Klasztorna. Poniżej w jednym miejscu zgromadziliśmy preparaty w postaci tabletek, kapsułek i saszetek z proszkiem, które regularnie przyjmowane mogą wspomóc przebieg procesu produkcji kolagenu i przyspieszyć regenerację chrząstki stawowej.

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników

W składzie suplementów na stawy i kości znajdują się starannie dobrane składniki naturalnego pochodzenia, które wykazują liczne właściwości stymulujące funkcjonowanie narządu ruchu. Poza kolagenem są to takie związki aktywne jak witamina C, kwas hialuronowy, witamina K, siarka organiczna, wapń oraz cholekalcyferol. W ofercie sklepu zielarskiego Zielarnia Klasztorna dostępne są ponadto produkty z olejkiem z żywokostu, z rozmarynu oraz z liści wawrzynu szlachetnego, które mogą być stosowane przy zwichnięciach, złamaniach i stłuczeniach.