x
+48 733 817 708 PN-PT 09:00-16:00
sklep@zielarniaklasztorna.pl odpowiedź w 24h
konto
koszyk

Borelioza leczenie naturalne

Namnażanie się kleszczy powoduje, że borelioza dotyka coraz więcej osób. Właśnie te małe stworzenia odpowiadają za przenoszenie bakterii z rodzaju borrelia, które powodują opisywaną chorobę. W naszym sklepie kupią Państwo środki, które wspomagają naturalne jej leczenie. Zawierają one skuteczne składniki pozytywnie wpływające na organizm jak np. szczeć pospolitą. Dzięki temu powrót do zdrowia może być łatwiejszy. Wybór suplementów diety jest naprawdę duży, a ich ceny bardzo atrakcyjne. Dlatego polecamy sprawdzić asortyment i złożyć zamówienie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Objawy i naturalne leczenie boreliozy 

Znakiem rozpoznawczym boreliozy jest jej trudne diagnozowanie. Wiele objawów można pomylić z innymi schorzeniami, więc sporo osób może nie być świadomych, że na nią cierpi. Najbardziej charakterystycznym znakiem jest pojawianie się rumienia wędrującego. Chorzy odczuwają osłabienie, mają kłopoty z pamięcią, a co gorsza czasem dochodzi do zapalenia stawów, zaburzenia pracy serca czy kłopotów neurologicznych. Korzystając z leczenia naturalnego, wesprzesz organizm w walce z tą dolegliwością. Polecamy preparaty ze szczecią pospolitą, czyli rośliną powszechnie znaną w medycynie ludowej. Dzięki zawartości cennych kwasów ziele to wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, a także antybiotyczne. 

Preparaty ze szczecią i nie tylko

Mamy też inne wysokiej jakości środki wspomagają leczenie naturalne choroby, jaką jest borelioza. Ich skład wzbogacono nie tylko o szczeć, ale także m.in. czystek. Polecamy również olejek z oregano wykazujący właściwości antyoksydacyjne. Co ważne, wszystkie oferowane suplementy pochodzą od renomowanych producentów. Są bezpieczne dla zdrowia i delikatne dla żołądka, ponieważ nie zawierają sztucznych substancji konserwujących. Wspierają cały organizm i dostarczają mu wielu cennych związków oddziałujących na układ odpornościowy.