x
+48 733 817 708 PN-PT 09:00-16:00
sklep@zielarniaklasztorna.pl odpowiedź w 24h
konto
koszyk

Suplementy na menopauzę

W ofercie naszej internetowej zielarni znajdą Państwo suplementy diety wspomagające leczenie nieprzyjemnych objawów menopauzy, nazywanej inaczej okresem przekwitania. Jest to naturalny proces biologiczny, który dotyczy wszystkich kobiet około 50. roku życia. Jajniki przestają już produkować hormony i ustępują comiesięczne krwawienia. Wiąże się to zarówno z zaburzeniami gospodarki hormonalnej, jak i pojawieniem się objawów psychofizycznych. Bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientek cieszą się ziołowe, naturalne suplementy, które niwelują objawy fizyczne, ale także wpływają na poprawę ogólnego stanu psychicznego. 

Menopauza – suplementy wspomagające leczenie objawów

Hormonalna terapia zastępcza to skuteczny sposób na uporanie się ze stanem, jakim jest menopauza. Leczenie jego skutków warto jednak wspomóc regularnym zażywaniem dostępnych w naszej ofercie suplementów. Wszystkie artykuły pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, lokalnych dostawców, którzy do produkcji preparatów wykorzystują naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Pozbawione są one konserwantów, barwników i aromatów, a ponadto wykazują pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. 

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z wszystkimi produktami oferowanymi przez sklep ZielarniaKlasztorna.pl. Gwarantujemy bezpieczne i wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Macie Państwo problem z podjęciem decyzji dotyczącej zakupu? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego – chętnie doradzimy! Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki lub informacjami podanymi na opakowaniu. 

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników