x
+48 733 817 708 PN-PT 09:00-16:00
sklep@zielarniaklasztorna.pl odpowiedź w 24h
konto
koszyk

Suplementy dla kobiet w ciąży

Suplementy ciąża

W czasie oczekiwania na dziecko zapotrzebowanie organizmu na energię, minerały i inne cenne składniki znacznie rośnie. Dostępne u nas suplementy diety dla kobiet w ciąży pokrywają zwiększone potrzeby przyszłej mamy. Zawierają cenne składniki takie jak kwas foliowy i jod, które są kluczowe dla prawidłowego rozwoju dziecka. Co bardzo ważne, produkty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i mają przemyślany skład. Do wyboru jest wiele artykułów, więc na pewno znajdą Państwo optymalne dla siebie rozwiązanie. Zachęcamy do zakupu już teraz!

Suplementy z kwasem foliowym

Należy podkreślić, że suplementacja w ciąży jest zalecana właściwie wszystkim ciężarnym. Dlatego warto stosować sprawdzone tabletki i inne preparaty wspomagające organizm. Najważniejszym składnikiem, który powinno się przyjmować, jest kwas foliowy dla kobiet w ciąży. Mamy w asortymencie sprawdzone produkty zawierające ten kluczowy związek w postaci typowej witaminy B9 lub folianów. Dzięki zażywaniu takich substancji znacznie minimalizuje się ryzyko wystąpienia u dziecka wad układu nerwowego lub serca, a także zapobiega poronieniu i zakrzepicy. Równie istotne są artykuły z jodem, który chroni przed niedosłuchem i różnymi chorobami umysłowymi. Sprzedawane środki wpływają też korzystnie na ogólne funkcjonowanie organizmu przyszłej mamy.

Różnorodne suplementy dla kobiet w ciąży

W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty w formie kapsułek, ale też aerozolu, więc ich stosowanie będzie wygodne dla każdego. Pochodzą one od renomowanych firm, które dbają o najwyższe standardy produkcji. Warto pamiętać, że gdy trwa ciąża, suplementy muszą być przyjmowane rozważnie i w optymalnych ilościach. Jednakże drogocenne związki w dowolnej postaci powinno się wprowadzić nawet jeszcze przed poczęciem. Dzięki temu jest duża szansa, że kobieta będzie czuła się dobrze i nie wystąpią żadne komplikacje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10