x
+48 733 817 708 PN-PT 09:00-16:00
sklep@zielarniaklasztorna.pl odpowiedź w 24h
konto
koszyk

Pasty do zębów bez fluoru

Chociaż wielu producentów past do zębów dodaje do nich fluor, to coraz częściej na sklepowych półkach można spotkać produkty, których skład pozbawiony jest tego pierwiastka chemicznego. Wbrew pozorom, takie artykuły są zdrowsze i bezpieczniejsze, mogą z nich korzystać także dzieci, kobiety w ciąży i osoby z nadwrażliwymi, krwawiącymi dziąsłami. Pasta do zębów bez fluoru wybiela szkliwo, chroni zęby przed bólem spowodowanym spożywaniem ciepłych lub zimnych napojów, pomaga utrzymać jamę ustną w zdrowej kondycji i daje długotrwałe uczucie świeżego oddechu.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, stworzone w oparciu o naturalne składniki. Asortyment obejmuje artykuły cenionych producentów, takich jak m.in. Dabur i Himalaya Herbals. Aby uzyskać najlepsze efekty w ochronie jamy ustnej, dentyści zalecają szczotkowanie zębów po każdym posiłku, a minimum dwa razy dziennie. Codzienna profilaktyka jamy ustnej pomaga uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości i chorób przyzębia. Pojemne opakowania, w których dostępne są oferowane przez nas pasty, gwarantują ich długi zapas. Polecamy również wydajne zestawy dla całej rodziny. 

Pasty do zębów bez fluoru – zakupy z dostawą do domu

W sklepie internetowym ZielarniaKlasztorna.pl mogą Państwo zakupić pasty z dostawą do domu. Gwarantujemy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Nie wiedzą Państwo, który produkt wybrać? Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 607 520 806 – chętnie doradzimy. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku, między godz. 9 a 16. 

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników