Promocja!

MyVita Serum C – intensywna formuła przeciwzmarszczkowa – 30ml

Opis produktu - MyVita Serum C – intensywna formuła przeciwzmarszczkowa – 30ml

Stabilizowana witamina C AA2GTM + trójcząsteczkowy kwas hialuronowy

Intensywna formuła skoncentrowanego serum do każdego rodzaju skóry: ,regeneruje, wygładza i rozświetla.

Regenerujące serum AA2GTM ANTI-AGE o potwierdzonym klinicznie działaniu:
    • ,odżywia i poprawia kondycję skóry
    • ,skutecznie redukuje zmarszczki
    • ,zmniejsza przebarwienia skóry
    • ,delikatnie rozświetla
    • ,nawilża i ujędrnia
    • ,chroni przed niekorzystnym skutkami ekspozycji na promieniowanie UV

Bezpieczna i skuteczna kompozycja będąca alternatywą dla produktów z wysokim stężeniem zwykłej witaminy C, których stosowanie nie gwarantuje oczekiwanego efektu, a u osób z wrażliwą cerą mogą powodować podrażnienia, w szczególności delikatnej skóry w okolicach oczu i ust.

Serum C MyVita® to kosmetyk przeznaczony do codziennej pielęgnacji o dużym stężeniu substancji aktywnych i odżywczych. Delikatna płynna formuła wnika w głębsze warstwy skóry, przez co działa szybciej i efektywniej od kremu. Unikalne połączenie 2,5% stabilizowanej witaminy C i trójcząsteczkowego kwasu hialuronowego o stężeniu 1,5% skomponowane w celu ujędrnienia i rozświetlenia cery. Serum można stosować zarówno na dzień i na noc. Ten niezwykły kompleks pierwotnie używany był (w stężeniu maksymalnie kilkuprocentowym) jako rozjaśniający składnik leków dermatologicznych w Japonii.

PRZEWAGA 2,5% AA2G™ NAD ZWYKŁĄ WITAMINĄ C W WYSOKIM STĘŻENIU
    AA2G™ to innowacyjna forma stabilizowanej witaminy C gwarantująca aktywność biologiczną i najwyższą wchłanialność w głębokie warstwy skóry, w odróżnieniu od innych form, które ulegają naturalnej degradacji i w większości działają tylko na wierzchnie warstwy naskórka. Głębokość wchłaniania ma szczególne znaczenie na skuteczność i trwałość procesów regeneracyjnych i ujędrniających, które dają lepsze efekty i odżywiają skórę na długi czas.

Tradycyjna forma witaminy C ma krótkotrwały efekt i przy dużym stężeniu może prowadzić do podrażnień w szczególności tak delikatnej skóry jak ta w okolicach ust i oczu. Najczęściej przez producentów jest stosowany kwas L-askorbinowy, czyli produkt w głównej mierze przeznaczony do do celów spożywczych, a nie wyrobów kosmetycznych.

Skuteczność działania AA2G™ zostało potwierdzone w badaniach już przy stężeniu 2%.

STABILIZOWANA WITAMINA C AA2G™
    AA2G™ to witamina C stabilizowana glukozą opracowana w Japonii przez firmę Hayashibara. Stabilna witamina C AA2G™, zachowuje pełną trwałość aż do momentu aplikacji na skórę, gdzie pod wpływem enzymów naturalnie występujących w skórze jest aktywowana do działania. Aktywowany surowiec stymuluje fibroblasty do prawidłowej syntezy kolagenu, który uelastycznia i wygładza skórę.

TRÓJCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY
    Trzy różne wielkości cząsteczek kwasu hialuronowego pozwalają na intensywne odżywienie wszystkich warstw skóry. Kwas hialuronowy pochodzenia naturalnego pozyskiwany w trakcie procesu fermentacji roślinnej. Zawiera trzy wielkości cząsteczek, które pozwalają na intensywne i dogłębne odżywienie wszystkich warstw skóry.

Dzięki zastosowaniu efektywnego stabilizatora witamina C AA2G nie ulega uszkodzeniom spowodowanym wysokimi temperaturami, zmianom pH czy obecnością metali ciężkich. Przykładowo przy niskim pH zachowuje znacznie większą stabilność niż inna forma witaminy C w postaci soli sodowej monofosforanu kwasu askorbinowego.

Witamina C wykazuje pełne działanie będąc w aktywnej formie, która jednak jest niestabilna i ulega szybkiej degradacji, dlatego jej forma w postaci opatentowanego AA2G® pozostaje w nieaktywnej, stabilnej formie aż do momentu jej aplikacji na skórę. Tam dzięki enzymowi obecnemu w błonie komórkowej (α,-glukozydaza) następuje jej aktywacja. Składnik jest hydrolizowany przez dłuższy czas, dzięki czemu skutecznie wnika do wnętrza komórki zapewniając znaczący, spójny i długotrwały wpływ na skórę.

AA2G™ uwalnia witaminę C, która stymuluje fibroblasty i inne enzymy znajdujące się w skórze do prawidłowej syntezy kolagenu i efektywnego wiązania ze sobą jego cząsteczek. Dzięki temu skóra staje się elastyczna, wygładzona, a zmarszczki mniej widoczne.

Witamina C AA2G™ pozwala zapobiegać nieprawidłowej i nierównomiernej pigmentacji skóry. Sprzyja redukcji pigmentu (melaniny) w już istniejących przebarwieniach oraz zapobiega powstawaniu nowych. Efektem jest rozświetlona cera bez widocznych niedoskonałości.

SKŁADNIKI INCI
    Aqua, Sodium Citrate, Ascorbyl Glucoside, Polysorbate 20, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Benzyl Glycol, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone.

SPOSÓB UŻYCIA
    serum można stosować samodzielnie oraz w połączeniu z kremem do codziennej pielęgnacji. Nanosić pipetą na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wklepać i pozostawić do wchłonięcia, a następnie nałożyć krem nawilżający. Produkt nadaje się do każdego rodzaju skóry. Przed użyciem zalecamy przeprowadzenie testu kontaktowego, nanosząc niewielką ilość produktu na skórę.

Opinie o produkcie - MyVita Serum C – intensywna formuła przeciwzmarszczkowa – 30ml

Napisz pierwszą opinię o „MyVita Serum C – intensywna formuła przeciwzmarszczkowa – 30ml”