Promocja!

Kategoria: Tag: Producent:

Pytanie o produkt

Opis produktu - CANNABIGOLD BALANCE Olejek z CBD 10% -12ml

Najwyższej jakości złoty olejek z ekstraktem CO2 z konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitokannabinoidami. CannabiGold Balance 1000 mg to produkt, obok podstawowych produktów z serii CannabiGold Classic, Premium, Intense, który skierowany jest dla osób poszukujących zarówno fitokannabinoidów w formie neutralnej, jak i w formie kwasowej o zbalansowanych proporcjach t.j., 500 mg CBD i 500 mg CBDA. Jego bogaty skład odpowiadający za tzw. efekt otoczenia (entourage effect) wspierający działanie CBD jest dodatkowo wzbogacony o CBDA.

Produkowane w całości w Polsce pod pełną kontrolą firmy HemPoland olejki z serii CannabiGold to gwarancja najwyższej jakości. Każdy z produktów zawiera gwarantowane minimalne stężenie CBD oraz innych naturalnie występujących kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów (m.in.: CBC – kannabichromen, CBG – kannabigerol, CBDV – kannabidiwarin, BCP – β-kariofilen).

Składniki: olej z nasion konopi włóknistych, ekstrakt CO2 z konopi włóknistych.
    Zalecana dzienna porcja:

dwa razy po 1 kropli

(co odpowiada 20 mg fitokannabinoidów).

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie o produkcie - CANNABIGOLD BALANCE Olejek z CBD 10% -12ml

Napisz pierwszą opinię o „CANNABIGOLD BALANCE Olejek z CBD 10% -12ml”