Aliness Colostrum Wołowe IG 40% (500 mg) – 100caps.

Kategoria: Producent:

Składniki 1 kapsułka 2 kapsułki
Colostrum  40% IG

Immunoglobuliny

500 mg

200 mg

1000 mg

400 mg

Składniki: Colostrum (suszona siara bydlęca) zawierające 40% immunoglobulin [IG], celuloza mikrokrystaliczna: substancja wypełniająca, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 do 2 kapsułek dziennie, przed posiłkiem, popijając wodą.

Nie przekraczać zalecanej porcji do pożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Wysokiej jakości 40 % colostrum wołowe standaryzowane na zawartość w suchej masie, a nie zawartość protein.

Colostrum, inaczej siara bydlęca lub młodziwo pozyskiwane jest z mleka krów. Colostrum jest substancją wydzielaną przez gruczoły mleczne ssaków w ostatnim okresie ciąży aż do kilkudziesięciu godzin po porodzie. Posiada charakterystyczną, żółtą barwę. Jego skład jest inny, niż mleko pozyskiwane w późniejszym okresie. Różnice te dotyczą szczególnie wartości odżywczych i immunoglobulin (zwanych również przeciwciałami).

Colostrum Aliness jest mieszaniną wielu składników o zróżnicowanych właściwościach fizycznych, chemicznych i biologicznych, jest źródłem 19 aminokwasów egzogennych, zawiera immunoglobuliny szczególnie klasy IgG, IgM, IgA, IgE, IgD oraz PRP (prolinę), laktoferynę (białko z grupy transferyn) oraz witaminy i minerały.

Zawartość składników witaminowych – głównie B1,B2, B6, C, E i A.

Zawartość składników mineralnych – głównie fosfor, wapń, potas, magnez i sód

Skład colostrum wraz z upływem czasu od porodu zmienia się. Ilość białek spada na rzecz cukrowców i lipidów, stanowiących materiał energetyczny.

W colostrum występuje laktoza (cukier mleczny), ale jego zawartość jest zdecydowanie mniejsza, niż w mleku późniejszym. Jednak jest wystarczająca w celu zapewnienia źródła energii dla narządów i tkanek oraz regulacji składu i aktywności mikroflory jelitowej (w wyniku rozkładu laktozy do kwasu mlekowego).

Ilość cukru mlecznego w colostrum zebranego w ciągu kilku godzin po porodzie jest jednak na tyle mała, że nie powinna powodować dolegliwości trawiennych u osób cierpiących na nietolerancję laktozy.

Nie powinno się również stosować colostrum u dzieci poniżej 3 r.ż ze względu na potencjalnie występujące alergie na białka mleka.

Colostrum Aliness to colostrum pochodzące z najwyższej jakości mleka. Zawartość immunoglobulin wyliczana jest, jako zawartość w suchej masie, a nie w proteinach, których jest ok 60% w colostrum.

Zawartość opakowania: 100 kapsułek

Napisz pierwszą opinię o „Aliness Colostrum Wołowe IG 40% (500 mg) – 100caps.”