AKA Mydło Antybakteryjne ze Srebrem – 500ml

Na stanie

Opis

Mydło w płynie do rąk i ciała wykonane w nanotechnologii Ag- Cu (srebro i miedź). Zawarte w mydle niejonowe nanocząstki srebra działają kojąco i antybakteryjnie, natomiast nanocząstki miedzi – przeciwgrzybiczo.

Mydło zawiera składniki pielęgnujące skórę, które nie naruszają jej naturalnego płaszcza ochronnego.

Nie zawiera konserwantów.

Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Mydło to zapobiega również rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów w dozownikach, zwiększając bezpieczeństwo ich użytkowników.

Wartość pH ok. 5,5

Składniki INCI:

Sodium Laureth – 2 Sulfate, Cocamidopropyl betaine. PEG-75 lanolin, Cocamide Dea, Sodium Laureth- 3 Sulfate, Nano Silver, Nano Copper, Colorant, Citric acid, Parfum, Sodium Chloride, Aqua.

Testowane dermatologicznie.

Nie testowane na zwierzętach.

Napisz pierwszą opinię o „AKA Mydło Antybakteryjne ze Srebrem – 500ml”