Singularis D3+K2 Forte – 120kaps.

Opis produktu - Singularis D3+K2 Forte – 120kaps.

Suplement diety WITAMINA K2 MK-7 + WITAMINA D3 Superior przeznaczony jest dla osób dorosłych. Witamina D3 wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę wapniowo-fosforową organizmu. Dostarczenie witaminy K2 i D3
    w codziennej diecie jest ważne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Witamina K2 jest naturalnego pochodzenia, pozyskiwana z natto (tradycyjnej japońskiej potrawy) i otrzymywana w procesie fermentacji ziaren soi. Zawartość w kapsułce naturalnych tłuszczy zwiększa jej aktywność w organizmie i wpływa na jej wchłanianie.

WITAMINA K2 MK-7 + D3 SUPERIOR
    SUPLEMENT DIETY
    Naturalna witamina K2 MK-7 + D3

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:
    witamina K2 (MK-7, menachinon-7 z natto) – 120 μg -159,6% RWS*.
    witamina D3 (cholekalcyferol) – 2000 IU (50 μg) – 1000% RWS*.

*% realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Suplement diety WITAMINA K2 MK-7 + D3 SUPERIOR w sposób synergiczny łączy ze sobą dwie rozpuszczalne w tłuszczach witaminy, K2 (w postaci tzw. MK-7) i D3 (w postaci cholekalcyferol z lanoliny).

Takie połączenie wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę wapniowo- fosforanową organizmu. Witaminy współdziałają na rzecz mocnych kości, tkanek i mięśni. Witamina K2 MK-7 pozyskiwana jest z natto – ziaren soi, poddawanych naturalnemu procesowi fermentacji za pomocą bakterii Bacillus, natomiast witamina D3 pozyskiwana jest z lanoliny.

W celu zwiększenia biodostępności, składniki suplementu diety WITAMINA K2 MK7 + D3 SUPERIOR zostały rozpuszczone w oleju z oliwek 100% extra virgin i zamknięta w żelowej kapsułce. Obecność w kapsułce naturalnych tłuszczów zwiększa ich aktywność w organizmie i wpływa na lepsze wchłanianie witamin. Suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży po 12 roku życia.

Witamina K2 (menachinon-7 MK-7) pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.