OstroVit Omega 3 Easy to Swallow – 90kaps.

Opis produktu - OstroVit Omega 3 Easy to Swallow – 90kaps.

OstroVit Omega 3 Easy to Swallow 90 kapsułek

OstroVit Omega 3 EASY TO SWALLOW to suplement diety stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy chcą dostarczyć do organizmu niezbędną ilość kwasów tłuszczowych Omega 3, ale mają problemy z połykaniem standardowych kapsułek. Dzięki zmniejszeniu wielkości kapsułki suplement diety jest dużo łatwiejszy do połknięcia i nie staje w gardle.

Dzienna porcja suplementu OstroVit Omega 3 EASY TO SWALLOW to aż 1000 mg oleju rybiego, w tym 180 mg kwas eikozapentaenowego EPA i 120 mg kwas dokozaheksaenowego DHA oraz 9,1 mg rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy E.

Czym jest OstroVit Omega 3 EASY TO SWALLOW?

OstroVit Omega 3 EASY TO SWALLOW to bogaty w kwasy tłuszczowe suplement diety na bazie oleju z ryb. Kapsułki zawierają kwas eikozapentaenowy EPA oraz kwas dokozaheksaenowy DHA, które wspierają szereg procesów zachodzących w organizmie.

Regularne spożywanie kwasów Omega-3 wspiera Twój układ sercowo-naczyniowy oraz nerwowy.

Właściwości składników zawartych w OstroVit Omega 3 Easy to Swallow

• MAŁA KAPSUŁKA – Specjalnie zaprojektowana mała kapsułka to propozycja dla osób, które mają problem z zażywaniem Omega-3 w standardowej formie. Dzienna porcja suplementu to dwie małe kapsułki.
    • SZEROKIE DZIAŁANIE – Skłądniki suplementu wykazują pozytywny wpływ na serce oraz naczynia krwionośne. Mogą obniżać poziom homocysteiny.
    • WYSOKA JAKOŚĆ SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH – Zastosowany w suplemencie olej rybi charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych, co gwarantuje lepszą przyswajalność.
    • DODATEK WITAMINY E – Witamina E w postaci D-alfa tokoferolu pomaga w ochronie komórek organizmu przed stresem oksydacyjnym.
    Jakość potwierdzona laboratoryjnie

W trosce o zdrowie naszych klientów, produkty przez nas wytwarzane poddawane są regularnym badaniom w niezależnym akredytowanym laboratorium, w celu zapewnienia i utrzymania najwyższej jakości.

Składniki

Olej rybi, składniki otoczki (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda), D-alfa tokoferol (witamina E).

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki.

Wartość odżywcza

Składniki aktywne Na porcję % RWS*