Suplementy na trawienie

Oferujemy dostępne bez recepty preparaty na trawienie i wzdęcia, które łagodzą dokuczliwe objawy związane z układem pokarmowym. Występują one w tabletkach, kapsułkach lub saszetkach, a ich delikatny, naturalny skład pomoże Państwu pozbyć się nieznośnego uczucia ciężkości. Należy je stosować w przypadku pojawienia się objawów, takich jak skurcze brzucha, nudności, zgaga lub gazy. Preparaty bez recepty regulują pracę jelit i pomagają pozbyć się przyczyny tych niedogodności. Łagodzą ból, a także rozluźniają napięte mięśnie.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Jak działają tabletki na trawienie i wzdęcia?

Problemy z układem pokarmowym mogą dotyczyć każdego, bez względu na wiek lub płeć. Pierwszym ich powodem jest niewłaściwa dieta, na którą składają się zbyt ciężkostrawne dania spożywane w nadmiernej ilości, żywność z dodatkiem sztucznych konserwantów, nieregularne posiłki oraz nieprawidłowy sposób ich przygotowania. Duże znaczenie ma także złe skomponowanie jadłospisu, np. wprowadzenie do niego zbyt dużej ilości tłuszczy i niewystarczającej ilości błonnika.

Poradzić sobie z tymi dolegliwościami pomogą Państwu nasze preparaty, czyli tabletki i zioła na trawienie i wzdęcia. Warto po nie sięgnąć, gdy zauważą Państwo u siebie ból i pieczenie w nadbrzuszu, wrażenie ciężkości na żołądku, nieprzyjemne zaleganie jedzenia po niektórych daniach lub brak apetytu objawiający się jeszcze przed posiłkiem.

Tabletki i zioła na trawienie i wzdęcia pomagają pozbyć się też bardziej oczywistych symptomów, jak zgaga, odbijanie, nudności, biegunki, zaparcia i gazy. Wszystko to dzięki ziołowym ekstraktom, mającym korzystny wpływ na jelita. W składzie preparatów występuje np. ziele dziurawca, babki lancetowatej, kminku, melisy, rumianku albo mniszka lekarskiego. Zawartość suplementów uzupełniają łagodzące olejki eteryczne. Stymulują one wydzielanie soków trawiennych i likwidują uczucie niestrawności, hamują zaparcia i biegunki. Tabletki i zioła na trawienie i wzdęcia stymulują także metabolizm, co nie tylko pozwala pozbyć się nieprzyjemnego wrażenia po posiłkach, lecz także wspomga utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Preparaty na trawienie bez recepty

Wszystkie oferowane w Zielarni Klasztornej preparaty są dostępne bez recepty. Ich niska cena pozwala na szybką reakcję w przypadku wystąpienia dokuczliwych objawów po ciężkim posiłku. Są doskonałym uzupełnieniem zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej. Razem ze zdrowym trybem życia tabletki i zioła na trawienie i wzdęcia pomogą Państwu zapomnieć o tych często krępujących problemach.