Promocja!

Xenico Pharma Menachinox OSTEO – 60tabl.

Opis produktu - Xenico Pharma Menachinox OSTEO – 60tabl.

Menachinox® OSTEO 1 a Day to kompleksowy preparat zawierający unikalną kombinację składników pozwalających zachować zdrowe kości.

Produkt jest szczególnie zalecany kobietom w wieku 50 lat i starszym, w celu uzupełnienia diety w wapń, witaminę K2 oraz D3.

Wapń i Witamina D3 pomagają w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczyniają się do zmniejszenia utraty minerałów kostnych w okresie menopauzalnym. Niska gęstość mineralna kości stanowi czynnik ryzyka w odniesieniu do osteoporotycznych złamań kości*. Witamina D3 wspiera prawidłowe wchłanianie wapnia, a wspólnie z Witaminą K2 MK-7 pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina K2 MK-7 wpływa na proces wbudowywania wapnia do struktur tkanki kostnej.

*Oświadczenie skierowane konkretnie do kobiet w wieku 50 lat i starszych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania dziennie przynajmniej 1200 mg wapnia i 20 µg witaminy D ze wszystkich źródeł. Istnieje wiele czynników ryzyka osteoporotycznych złamań kości. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać.

Składniki:

węglan wapnia; substancja wiążąca: sorbitole; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; witamina K2 MK-7 (menachion-7); regulator kwasowości: węglan sodu aromat pomarańczowy naturalny; cholekalcyferol (witamina D3); substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; substancja słodząca: sukraloza.

Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 1 tabletka. Tabletkę należy ssać powoli lub połknąć w trakcie posiłku popijając wodą.

Ostrzeżenia:

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania oraz na spodzie słoika. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Zawiera substancje słodzące. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Opinie o produkcie - Xenico Pharma Menachinox OSTEO – 60tabl.

Napisz pierwszą opinię o „Xenico Pharma Menachinox OSTEO – 60tabl.”