Pharmovit 4joint Stawy i Kości – 60 caps.

Kategoria: Producent:

100% czysty skład

Zawiera mieszankę ekstraktów, witamin i minerałów zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych. Hakorośl, kadzidłowiec i kurkuma pomagają zachować zdrowie i elastyczność stawów. Wawrzyn szlachetny wykazuje działanie przeciwutleniające. Kurkuma wspiera układ immunologiczny oraz pomaga zachować zdrowie wątroby i jej prawidłowe funkcjonowanie. Tarczyca bajkalska chroni ścięgna i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni szkieletowych w normalnej aktywności fizycznej i podczas uprawiania sportu. Mangan pomaga w tworzeniu tkanek łącznych, a witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i bierze udział w procesie podziału komórek.

BioPerine® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.

Składniki: Ekstrakt 4:1 z korzenia hakorośli rozesłanej, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt 4:1 z korzenia tarczycy bajkalskiej, ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego standaryzowany na 65% kwasu bosweliowego, ekstrakt 4:1 z liści wawrzynu szlachetnego, witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z korzenia ostryżu długiego standaryzowany na 95% kurkuminy, kwas hialuronowy, mangan (glukonian manganu), BioPerine® – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny, witamina D (cholekalcyferol).

Składniki w porcji dziennej 2 kapsułki
Ekstrakt 4:1 z korzenia hakorośli (Harpagophytum procumbens) 200,00 mg
Ekstrakt 4:1 z korzenia tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis) 150,00 mg
Ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) 100,00 mg
– w tym kwas bosweliowy 65,00 mg
Ekstrakt 4:1 z liści wawrzynu szlachetnego (Laurus nobilis) 100,00 mg
Witamina C 80,00 mg (100% RWS)*
Ekstrakt z korzenia ostryżu długiego (Curcuma longa) 50,00 mg
– w tym kurkumina 47,50 mg
Kwas hialuronowy 40,00 mg
Mangan
1,80 mg (90% RWS)*
BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)
3,00 mg
– w tym piperyna
2,85 mg
Witamina D
5,00 µg/200 IU (100% RWS)*

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Produkt nie zawiera syntetycznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających oraz barwników.

Napisz pierwszą opinię o „Pharmovit 4joint Stawy i Kości – 60 caps.”