INDIA Krem Do Stóp Ochronny – 75ml

Opis produktu - INDIA Krem Do Stóp Ochronny – 75ml

Ochronny krem do stóp India, dzięki zawartości oleju konopnego, daje odczuwalny efekt głębokiego nawilżenia i regeneracji skóry od razu po zastosowaniu.

Lekka formuła kremu India wnika głęboko w naskórekregenerując spękaniawygładząc spierzchnięte i przesuszone partie skóry. Receptura oparta na naturalnych składnikach aktywnych, przy regularnym stosowaniu kremu, gwarantuje trwałe uczucie miękkości i gładkości stóp.

✓ Olej z konopi – wnikając w głąb skóry odżywia, nawilża i łagodzi podrażnieniaPrzyspiesza regerację skóry spękanej (szczególnie w miejscach najbardziej na to narażonych: na piętach i palcach), przesuszonej, suchej, podrażnionej.

✓ Alantoina – instensywnie nawilża, koi, ma właściwości ściągające i regenerujące.

✓ Masło shea – tworzy barierę ochronną, chroniącą przed zimnem i mrozem, zmiękcza, regeneruje i przyspiesza gojenie drobnych ranek.

✓ Mocznik – intensywnie nawilża i zmiękcza, zwiększając ilość wody w warstwie rogowej naskórka.

Sposób użycia: Wmasować niewielką ilość kremu w skórę stóp i paznokcie. Używać w zależności od potrzeb.

Pojemność: 75 ml

Opinie o produkcie - INDIA Krem Do Stóp Ochronny – 75ml

Napisz pierwszą opinię o „INDIA Krem Do Stóp Ochronny – 75ml”