Promocja!

CANNABIGOLD PREMIUM Olejek z CBD 15% – 12ml

Kategoria: Tag: Producent:

Opis produktu - CANNABIGOLD PREMIUM Olejek z CBD 15% – 12ml

Najwyższej jakości złoty olejek z ekstraktem CO2 z konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitokannabinoidami. CannabiGold Premium 1500 mg to produkt o wysokiej zawartości CBD, który jest przeznaczony dla osób świadomych jego działania, stosujących wyższe dawki naturalnego CBD. Wysoka zawartość CBD w jednej kropli ułatwia dawkowanie a łagodny smak poprawia komfort przyjmowania produktu.

Produkowane w całości w Polsce pod pełną kontrolą firmy HemPoland olejki z serii CannabiGold to gwarancja najwyższej jakości. Każdy z produktów zawiera gwarantowane minimalne stężenie CBD oraz innych naturalnie występujących kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów (m.in.: CBC – kannabichromen, CBG – kannabigerol, CBDV – kannabidiwarin, BCP – β-kariofilen).

Składniki: olej z nasion konopi włóknistych, ekstrakt CO2 z konopi włóknistych
    Zalecana dzienna porcja:

dwa razy po 1 kropli(co odpowiada 30 mg fitokannabinoidów).

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie o produkcie - CANNABIGOLD PREMIUM Olejek z CBD 15% – 12ml

Napisz pierwszą opinię o „CANNABIGOLD PREMIUM Olejek z CBD 15% – 12ml”