BIOOIL Olej z Pestek Dyni – 250ml

Opis produktu - BIOOIL Olej z Pestek Dyni – 250ml

100% Olej Z PESTEK DYNI firmy Laboratorium BIOOIL®

Najlepszej jakości olej z pestek dyni, tłoczony tradycyjnie, nieoczyszczony i nierafinowany – powstaje z najwyższej jakości pestek dyni, które każdorazowo przed tłoczeniem przechodzą proces intensywnej selekcji. Do tłoczenia oleju dyniowego wybieramy najlepszy surowiec, który przed przystąpieniem do tłoczenia badamy we własnym laboratorium. Olej z pestek dyni charakteryzuje się ciemnozieloną barwą i dość gęstawą konsystencją. Na szczególną uwagę zasługuje jego wspaniały smak i aromat, który bywa kojarzony z orzechowym posmakiem.

100% olej z pestek dyni jest jedynym olejem w ofercie Laboratorium Biooil, przy tłoczeniu którego pojawiło się ciepło – dzięki nieco wyższej temperaturze, udaje nam się uchwycić cudowny aromat i smak naturalnych pestek dyni. Olej dyniowy, który posiada wybitne walory smakowe, doskonale komponuje się z surówkami i gotowanymi warzywami, a także z kaszą, ryżem, ziemniakami. Niecodzienną propozycją jest podanie lodów śmietankowych w towarzystwie oleju z pestek dyni – to prawdziwy rarytas, a przepis na ten deser przywędrował do nas z ojczyzny oleju dyniowego, Styrii w Austrii. Olej z pestek dyni pozwoli Ci tworzyć w kuchni potrawy, którymi zachwycisz swoją rodzinę i gości.

Spożywanie oleju z pestek dyni

Olej z pestek dyni powinno się spożywać na zimno, np. jako dodatek do sałatek, surówek, sosów, dipów, słodkości. Olej z pestek dyni należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Warto podkreślić, że olej z pestek dyni jest naturalnym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), które są niezbędnym elementem zbilansowanej diety. Olej dyniowy to produkt, który powinien znaleźć się w każdej kuchni.

Opinie o produkcie - BIOOIL Olej z Pestek Dyni – 250ml

Napisz pierwszą opinię o „BIOOIL Olej z Pestek Dyni – 250ml”