BIOOIL Olej Lniany – 500ml

Opis produktu - BIOOIL Olej Lniany – 500ml

Wysokolinolenowy olej lniany

Olej lniany OmegaLen® ma piękny złocisty kolor, specyficzny aromat i smak. To olej WYSOKOLINOLENOWY tłoczony na zimno w mechanicznym procesie wyciskania. Technologia taka zapobiega podgrzewaniu ziaren i oleju w trakcie produkcji. Dzięki bardzo dokładnemu doborowi ziaren olej lniany OmegaLen® jest wyjątkowo bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3. To najnowsza technologia połączona z ukrytą mądrością starożytnych cywilizacji.

100% OLEJ LNIANY do diety Budwig (tzw. budwigowy) z pierwszego tłoczenia, nieoczyszczony, jest tłoczony na zimno z najwyższej jakości siemienia lnianego. Olej ten jest bogatym źródłem Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega 3. OLEJ LNIANY OmegaLen® to produkt w 100% naturalny, nieoczyszczony, dzięki czemu zachowuje wszystkie cenne właściwości ziarna, z którego powstał. Nie zawiera konserwantów ani żadnych innych sztucznych dodatków. Szklane ciemne butelki chronią olej przed szkodliwym działaniem promieni UV.

OLEJ LNIANY – CECHY I WŁAŚCIWOŚCI

Olej lniany tłoczony na zimno posiada żółty kolor oraz charakterystyczny dla nasion lnu smak i zapach. Olej lniany firmy Laboratorium BIOOIL® jest olejem w 100% naturalnym, z pierwszego tłoczenia, tłoczonym na zimno i nieoczyszczonym, dlatego też posiada zapach i smak nasion, z których powstał. Produkowany jest on ze specjalnie wyselekcjonowanych odmian lnu spełniających wysokie wymagania jakościowe oraz posiadających odpowiedni skład i zawartość Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) w tym kwasów tłuszczowych Omega 3. Olej lniany firmy Laboratorium BIOOIL® jest bogatym źródłem Omega 3.

Opinie o produkcie - BIOOIL Olej Lniany – 500ml

Napisz pierwszą opinię o „BIOOIL Olej Lniany – 500ml”