Aboca Sedivitax – 30ml

Opis produktu - Aboca Sedivitax – 30ml

Sedivitax krople został opracowany w celu wspomagania snu i poprawy jego jakości.
    Produkt może być stosowany również w ciągu dnia, aby zmniejszyć napięcie i uzyskać uczucie relaksu.
    To podwójne działanie jest bardzo ważne dla uzyskania snu fizjologicznego, który nadchodzi, gdy organizm jest w stanie utrzymać zrównoważony stan spokoju, również w ciągu dnia, tak aby wieczorem być gotowym do nocnego odpoczynku. Istnieje wiele czynników w codziennym życiu, przyczyniających się do powstawania stresu, który z kolei doprowadza organizm do stanu zwiększonego czuwania, przeszkadzającego w zaśnięciu i utrzymaniu snu.
    Działanie kropli Sedivitax polega na synergicznym połączeniu liofilizowanych ekstraktów z kozłka, melisy i eszolcji kalifornijskiej, a w szczególności opatentowanego kompleksu Passiflò2-LMF (Patent nr 0787496), uzyskanego z połączenia dwóch frakcji ekstraktów o wysokiej zawartości flawonoidów, które wydobywają znane właściwości passiflory, rozluźniające i wspomagające sen.

Składniki:
    meczennica (Passiflora incarnata) wodnoalkoholowy ekstrakt z lisci*, meczennica (Passiflora incarnata) liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt z lisci* (Passiflò2-LMF), kozłek (Valeriana officinalis) liofilizowany ekstrakt z korzenia*, melisa (Melissa officinalis) liofilizowany ekstrakt z lisci*, eszolcja kalifornijska (Eschscholtzia californica) liofilizowany ekstrakt z wierzchołków*, słodka pomarancza (Citrus aurantium var. dulcis) olejek eteryczny naturalny aromat, lawenda (Lavandula angustifolia) olejek eteryczny naturalny aromat.
    *Składnik Ekologiczny
    ILOSC DLA MAKSYMALNEJ ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ – 4 ml
    Meczennica wodno-alkoholowy ekstrakt z lisci
    mianowany na zawartosc flawonoidów całkowitych wyrazonych jako vitexin 3 mg/ml
    3,4 g
    11,2 mg
    Passi ò2-LMF multifrakcjonowany liofilizowany ekstrakt
    mianowany na zawartosc flawonoidów całkowitych wyrazonych jako vitexin 8%
    283,4 mg
    22,7 mg
    Kozłek lekarski liofilizowany ekstrakt z korzenia
    129,9 mg
    Melisa liofilizowany ekstrakt z lisci
    63 mg
    Eszolcja kalifornijska liofilizowany ekstrakt z wierzchołków
    36,2 mg

Sposób użycia:
    Zaleca się spożycie:
    – od 1,5 do 3 ml wieczorem, w celu ułatwienia zasypiania i poprawy jakości snu;
    – gdy to konieczne, zaleca się spożycie, od 0,5 do 1 ml rano, aby złagodzić napięcie w ciągu dnia i uzyskać uczucie relaksu.

Produkt należy rozpuścić w małej ilości wody. Zaleca się rozpoczęcie od minimalnych dawek, zwiększając je w razie potrzeby, biorąc pod uwagę, że działanie może się zmieniać w zależności od indywidualnej wrażliwości.

Opinie o produkcie - Aboca Sedivitax – 30ml

Napisz pierwszą opinię o „Aboca Sedivitax – 30ml”