Promocja!

Aboca Sedivitax Advenced – 30kaps.

Opis produktu - Aboca Sedivitax Advenced – 30kaps.

Sedivitax Advanced kapsułki zostały opracowane w celu wspomagania zasypiania dzięki męczennicy cielistej, oraz w celu poprawy jakości snu, dzięki zawartości kozłka lekarskiego.
    Produkt może być również stosowany w ciągu dnia, aby wspomóc odprężenie, dzięki synergii działania melisy, męczennicy cielistej i kozłka lekarskiego, a także aby zmniejszyć uczucie napięcianiepokoju i rozdrażnienia, dzięki melisie.
    Formuła uzupełniona jest o głóg.
    Odprężenie w ciągu dnia pomaga przygotować organizm do nocnego odpoczynku.
    Ekstrakty zawarte w produkcie są pozyskiwane w wyjątkowym technologicznym procesie ekstrakcji LPME (Liquid-Phase Microextraction), opracowanym przez dział badań Aboca

Składniki ; Kozłek lekarski (Valeriana officinalis), sproszkowany korzeń; męczennica cielista (Passiflora incarnata), suchy ekstrakt z liści*; głóg (Crataegus monogyna), sproszkowane kwitnące wierzchołki*; żelatyna; głóg (Crataegus monogyna), ekstrakt z kwitnących wierzchołków*; melisa (Melissa officinalis) suchy ekstrakt z liści*; naturalny aromat lawendowy; kozłek lekarski (Valeriana officinalis), suchy ekstrakt z korzenia.
    *zawartość składników ekologicznych 51,57%

Zaleca się przyjmowanie:

• 2 lub 3 kapsułki wieczorem dla ułatwienia zasypiania i poprawy jakości snu;
    • w razie potrzeby 1 kapsułkę rano, aby wspomóc odprężenie w ciągu dnia.

Ponieważ efekt może różnić się w zależności od indywidualnej podatności, zaleca się rozpoczęcie od minimalnej dawki dziennej, zwiększając ją w razie potrzeby.

Opinie o produkcie - Aboca Sedivitax Advenced – 30kaps.

Napisz pierwszą opinię o „Aboca Sedivitax Advenced – 30kaps.”